Vertimų biuras „Progreso“ – tai profesionalių vertėjų kolektyvas, užsakovams teikiantis tik pačios aukščiausios kokybės vertimo paslaugas. Operatyvumas, lankstumas, išskirtinis dėmesys klientui, vertimų kokybė ir konfidencialumas – pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujamės savo veikloje.

Vertimų biuras „Progreso“ verčia įvairiausio pobūdžio tekstus: techninius, mokslinius, teisinius, medicininius, finansinius, reklaminius, publicistinius, meninius, grožinės literatūros, internetinių svetainių tekstus ir t.t. Mūsų veiklos tikslas – teikti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas, siekti, kad klientai liktų patenkinti mūsų suteiktomis paslaugomis ir rekomenduotų mus kitiems. Šiam tikslui įgyvendinti subūrėme profesionalių vertėjų komandą: bendradarbiaujame tik su kvalifikuotais vertėjais, akademinės aplinkos žmonėmis, kurie puikiai išmano vertimo darbo specifiką.
Jeigu reikia nepriekaištingai atlikto vertimo, esame pasirengę Jums padėti. Vertimų biuras „Progreso“ verčia į ir iš anglų, lietuvių, rusų, lenkų, latvių, baltarusių, ukrainiečių, vokiečių, prancūzų, norvegų, švedų, suomių, olandų, danų, ispanų, italų, portugalų, rumunų, graikų, čekų, slovėnų, serbų, kroatų, vengrų, japonų, kinų, arabų, turkų ir kitų kalbų.
Dėl vertimo teiraukitės tel. +370 656 82028 , el. paštu vertimai@progreso.lt arba užpildykite šią vertimo užsakymo formą.

Vertimų biuro „Progreso“ klientai